3

Mistrovské utkání starších žaček Měnín vs Ivančice.

V sobotu 03.11.2018 jsme odehráli v hale v Pohořelicích další "domácí" utkání proti favoritovi z Ivančic. Bohužel jsme nepředvedli výkon který by navazoval na předchozí utkání s Kuřimí a krutě jsme podlehli 10:46.

Další zápas nás čeká 11.11.2018, 16:00h. v Hodoníně. Držíme palce a věříme ve vítězství.

Tabulka a rozlosování -
ON-LINE - na stránkách JmKSH.

TJ Sokol Měnín

Mistrovské utkání starších žaček Měnín vs Kuřim.

V sobotu 27.10.2018 jsme odehráli v nafukovací hale v Telnici první vítězné utkání v této sezoně. Porazili jsme Kuřim 22:20.

Obrovská gratulace!!!

Tabulka a rozlosování - ON-LINE - na stránkách JmKSH.

Dlaší smolný zápas starších žaček.

Starší žačky se v sobotu 06.10.2018 utkaly v domácím utkání (z důvodu nepřízně počasí odehraném v Telnické nafukovací hale) s týmem Hodonína, jemuž podlehly 13:26. I když tomu skóre na první pohled neodpovídá, jednalo se o celkem vyrovnané utkání, kdy naš děvčata prostě jen měla větší smůlu :-(

Další utkání (LG011) odehraje naše družstvo v sobotu 13.10.2018 na hřišti Tatranu Bohunice. Začátek utkání v 13:00h. Přijďte nás podpořit.

Starší žačky - bitva se smutným koncem.

Dnes (sobota 29.09.2018) sehrála naše děvčata další domácí utkání proti Tatranu Bohunice. Byl to velmi vyrovnaný zápas. V prvním poločase mělo naše družstvo dokonce 4 gólový náskok. Přesto se nám zápas nepodařilo dotáhnout do vítězného konce. Ještě ve 13 minutě druhého poločasu to byla remíza 16:16. Ve 21 minutě jsme těsně prohrávali 18:19. Nedali jsme vyložený gól, nevyužili jsme přesilovku a dopustili jsme se několika technických chyb. Soupeř nám dal v poslední minutě 2 góly a utkání rozhodl ve svůj prospěch. Zápas Měnín : Bohumice tedy skončil 18:21.

V každém případě děvčatům moc děkujeme. I přes prohru podaly velmi sympatický výkon. Dnes vyhrál nikoliv lepší, ale šťastnější.

Další utkání (LG009) odehraje naše družstvo v sobotu 06.10.2018 na domácím hřišti proti HK Hodonín. Začátek utkání v 10:00h.
Přijďte nás podpořit.

Tabulka a rozlosování - ON-LINE - na stránkách JmKSH.

Druhé letošní utkání starších žaček skončilo porážkou.

Dnes (neděle 23.09.2018) bojovala naše děvčata od 11:30h. v Ivančicích. Bohužel soupeř byl nad naše síly. Prohráli jsme 33:17.

Další utkání odehraje naše družsvo na domácím hřišti proti Tatranu Bohunice. Začátek utkání ve 14:00h. Přijďte nás podpořit.